PL
Work
News
Exhibitions
About
Media
Contact
Home
Work
Asta – 8 VIII 62
Stanisław Fijałkowski
Asta – 8 VIII 62
Dimensions:
60 x 50 cm
Year:
1962
Technique:
olej na płótnie
Description:
Reprodukowany w katalogu "Stanisław Fijałkowski", red. W. Nowaczyk, wyd. Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2001, kat.52 str. 107
previous
next