Stanisław Fijałkowski

Asta – 8 VIII 62

Wymiary:
60 x 50 cm
Rok:
1962
Technika wykonania:
olej na płótnie
Opis pracy:

Reprodukowany w katalogu „Stanisław Fijałkowski”, red. W. Nowaczyk, wyd. Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2001, kat.52 str. 107